Om Oss

Stor interiørbutikk med bredt utvalg av alt innen interiør og eksteriør til bolig. Vi har også håndverkere til å legge ditt gulv eller male innv/utv. Vi har også flisleggere og snekkere. Ta kontakt for hyggelig prat.

Kontaktpersoner:

Alf Inge Christensen - Flis/Snekker ansvarlig

Tlf: 99256885
Epost: alfinge@k-christensen.no

Ulf Bentzen - Gulvlegger ansvarlig

Tlf: 91133807
Epost: ulf@k-christensen.no

Reidar Christensen -

Tlf: 90064868
Epost: reidar@k-christensen.no

Geir Christensen -

Tlf: 91366626
Epost: geir@k-christensen.no

Olav Homdal - Butikksjef

Tlf: 97182125
Epost: olav@k-christensen.no

Aleksander Christensen Østerhus - Prosjektleder

Tlf: 41 69 70 04
Epost: aleksander@k-christensen.no

Kenth Hausland pedersen - Prosjektleder

Tlf: 90 61 81 987
Epost: kenth@k-christensen.no

Du finner oss her: